Baht Oyunu son bölüm full izle: Baht Oyunu 6. bölüm fragmanı yayınlandı!

]

Baht Oyunu son bölümün (5. bölüm) yayınlanmasının ardından 6. Bölüm fragmanı için araştırmalar yoğunlaşmıştı. Ancak dizinin hayranlarının çok beklemesine gerek kalmadı ve Baht Oyunu 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Tuğçe ile büyük bir rekabetin içine giren Ada, genç kadının karanlık yüzüyle karşı karşıya kalmıştı. İşte, Baht Oyunu son bölüm (5. Bölüm) ve yeni bölüm fragmanı…

BAHT OYUNU SON BÖLÜMDE (5. BÖLÜM) NELER OLDU?

Baht Oyunu’nun son bölümünde Rüzgar ve Ada, eskiden yaptıkları evliliklerin ortaya çıkması tehlikesi ile karşı karşıya kalınca mecburen işbirliği yapmak zorunda kalırlar.

Yeni içerikler için yeni Bora’nın konu araması devam ederken, Ada beyaz evlilik fikrini ortaya atar. Ada’nın fikrini çok beğenen Bora, hem Ada’dan hem de Tuğçe’den bir yazı dizisi hazırlamalarını ister. Tuğçe, Ada’yı metni yazmaması konusunda uyarır fakat, Ada ona meydan okur.

Konu ile araştırma yapmak isteyen Tuğçe, göçmen bürosuna gider ve orada Rüzgar ve Ada’yı yakından tanıyan bir kişiyle tanışır. Rüzgar ve Ada bu evlilik sırrının ortaya çıkması tehlikesi nedeniyle mecburen işbirliği yapmak zorunda kalır. Ada, yazarlık becerisini sergileyeceği bu fırsatı kaçırmamak için ara vermeden çalışır. Ada’nın yazmaktan vazgeçmeyeceğini anlayan Tuğçe, planlarını devreye sokar. Böylelikle Tuğçe ve Ada arasındaki rekabet yerini düşmanlığa bırakır. Ada, metinleri Bora’ya teslim edecekleri gün Tuğçe’nin karanlık yüzüyle karşı karşıya kalır.

BAHT OYUNU SON BÖLÜM (5. BÖLÜM) İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İŞTE BAHT OYUNU 6. BÖLÜM FRAGMANI

Ada ve Bora’nın yakınlaşmasından rahatsız olan Rüzgar, Tuğçe’yle konuşur. Ada, Rüzgar’la aralarında bir şey olmadığına dair Bora’yı ikna etmeye çalışır. Diğer yandan ortaya çıkmasından korkulan gerçekler artık kapıya kadar gelmiştir. Bora ise gerçek Ada’nın peşindedir.

Baht Oyunu 5. son bölümde Bora’ya büyük şok! Rüzgar Ada’nın evinde…. İşte Baht Oyunu son bölümde yaşananlar

]

Baht Oyunu 5. son bölüm tek parça yayınlandı Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı ‘Baht Oyunu’nun 13 Temmuz Salı akşamı yayınlanan bölümünde, çarpıcı gelişmeler yaşandı. Bu hafta Bora Ada’nın evine özür dilemek için gelirken, Rüzgar’ı evde duştan çıkmış halde görmesi dikkat çeken gelişmelerden oldu. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Bora ve Ada yakınlaşması ekranlara damga vurdu.

BAHT OYUNU 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Baht Oyunu 6. Bölüm Fragmanı yayında! Bora ve Ada’nın yakınlaşması tüm oyunu bozuyor!

Bora ve Ada’nın yakınlaşmasından rahatsız olan Rüzgar ile konuşur. Bir an önce bu duruma son vermeleri gerektiğini söyler. Öte yandan ortaya çıkmasından korkulan gerçekler artık kapıya kadar gelmiştir. Bora ise gerçek Ada’nın peşindedir.

BAHT OYUNU 5. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Baht Oyunu 13 Temmuz Salı günü yayınlanan 5. Bölümde, Ada ve Rüzgar, geçmişte yaptıkları evlilik sırlarının ortaya çıkması tehlikesi karşısında mecburen işbirliği yapmak zorunda kalıyorlar.

Bora yeni içerikler için konu ararken Ada beyaz evlilik fikrini ortaya atıyor. Bora, Ada’nın fikrini çok beğenir ve hem Tuğçe’den hem Ada’dan bir yazı dizisi hazırlamalarını istiyor. Tuğçe, Ada’yı metni yazmaması konusunda uyarır ancak Ada ona meydan okuyor.

Bu sırada Tuğçe, yazı dizisi hakkında araştırma yapmak için göçmen bürosuna gidiyor. Orada Ada ve Rüzgar’ı yakından tanıyan bir isimle tanışıyor. Ada ve Rüzgar, sırlarının ortaya çıkması tehlikesi karşısında mecburen işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Ada, yazarlık maharetini sergileyeceği bu fırsatı iyi değerlendirmek için durmadan çalışır. Tuğçe ise Ada’nın yazmaktan vazgeçmeyeceğini anlayınca planlarını devreye sokar. Böylelikle Ada ve Tuğçe arasındaki rekabet yerini düşmanlığa bırakır. Metinleri Bora’ya teslim edecekleri gün Ada, Tuğçe’nin karanlık tarafıyla yüzleşiyor.

En lezzetli yemek tarifleri burada

Baht Oyunu son bölüm izle! Baht Oyunu 6. bölüm fragmanı!

]

Baht Oyunu son bölüm izle! Baht Oyunu 6. bölüm fragmanı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve 5. bölümü ile ekranlara gelen Baht Oyunu son bölüm fragmanı! Baht Oyunu hangi gün? Baht Oyunu oyuncuları! Baht Oyunu son bölüm izle! Baht Oyunu 6. bölüm fragmanı!

Baht Oyunu 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Baht Oyunu yeni bölümü 27 Temmuz Salı günü yayınlanacak. Baht Oyunu son bölüm izle! Baht Oyunu 6. bölüm fragmanı!

BAHT OYUNU OYUNCULARI

İdris Nebi Taşkan (Rüzgar),

Aslı Sümen (Tuğçe),

Hande Subaşı (Nergis),

Funda İlhan (Belma),

Tuğba Çom Makar (Yasemin),

Anıl Çelik (Ali),

Ozan Dağgez (Evren),

İrem Yüksel (Selin),

Emrah Ben (Aslan),

Suğdem Gözalır (Pırıl),

Azra Aksu (Elif)

Altan Erkekli (Zafer)' dir.

BAHT OYUNU HANGİ GÜN?

Baht Oyunu, 15 Haziran Salı 2021 tarihinde saat 20:00 ‘da Kanal D ekranlarında başladı. Baht Oyunu her Salı, ekranlarda olacaktır.

BAHT OYUNU SON BÖLÜM ÖZETİ

Baht Oyunu 13 Temmuz Salı yayınlanan 5. Bölümde Bora, Ada ve Rüzgar’ın sürekli bir arada olmasından fazlasıyla rahatsız oluyor. Rüzgar’ın Ada’yla konuşmak isteme çabaları ve Bora’nın da ikiliyi görmesi kuşkulandırıyor. Bora da her fırsatta Ada’yı ya yanına çağırır ya da iş vererek Rüzgar’dan uzaklaştırır.

BAHT OYUNU 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE